+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header

Biura do wynajęcia Warszawa-Targówek - najnowsze oferty

Dostępność biur do wynajęcia w dzielnicy Warszawa Targówek jest ograniczona ze względu na mieszkaniowy charakter dzielnicy.

Firmy poszukujące biur do wynajęcia na Targówku mogą znaleźć lokale o połączonej funkcji usługowo-biurowej, w większości przypadków o metrażu do 300 – 500 mkw. i mniejsze. Dzielnica jest dość dobrze skomunikowana z centrum Warszawy, głównie dzięki licznym liniom autobusowym.

Najnowsze oferty z Warszawa-Targówek – powierzchnie biurowe

Biuro do wynajęcia w Warszawie na Targówku

Biuro do wynajęcia w Warszawie na Targówku

Biuro do wynajęcia w Warszawie na Targówku

Biuro do wynajęcia w Warszawie na Targówku w pobliżu trasy Toruńskiej, w somodzielnym, kameralnym budynku biurowym.

(więcej…)
    Strona 1 na 1

    1
Wszyscy Ci z Państwa, któych interesują Powierzchnie Biurowe w regionie znajdą tutaj obszerne, wyczerpujące oferty z tego regionu jak i z samego miasta wojewódzkiego. Po wpisaniu interesującej Państwa frazy otwiera się strona, na której znajdą Państwo magazyny i powierzchnie magazynowe w znakomicie skomunikowanej lokalizacji oraz o strategicznym położeniu, często położone w samym centrum miasta. Są tutaj ogłoszenia oferujące nowoczesne parki logistyczne z doskonałym dostępem do transportu miejskiego, autostrady czy siły roboczej, przystosowane do celów produkcyjnych czy też niewielkie parki magazynowo – biurowe o dogodnym umiejscowieniu. Otwierając tę stronę mogą Państwo przejrzeć oferty typowych miejsc magazynowych regionu , jak i centrów dystrybucyjnych czy też miejsc pod działalność gospodarczą oraz miejsc z elastyczną możliwością kształtowania powierzchni magazynowej czy biurowej w tej okolicy. Wszystkie ogłoszenia na stronie mają dogodny dla Państwa opis lokalizacji, zalet obiektu, powierzchni do wynajęcia i powiązanych wpisów oraz bezpośredni kontakt z numerami telefonów. Tutaj znajdziecie Państwo odpowiadającą Państwa oczekiwaniom Powierzchnie Biurowe .