+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header

Biura do wynajęcia Lublin - najnowsze oferty

Lublin

Znany z akademickiego charakteru Lublin od kilku lat wdraża strategię przyciągania zagranicznych inwestorów, co bezpośrednio wpływa na wzrost popytu na powierzchnie biurowe do wynajęcia. W związku z obecnością silnych ośrodków akademickich miasto dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą potencjalnych pracowników, dla których poszukiwane są odpowiednie przestrzenie biurowe. W ciągu ostatnich pięciu lat na lokalizację swoich biur w Lublinie zdecydowało się kilkadziesiąt nowych firm, które zgłaszały zapotrzebowanie na odpowiednio przystosowane lokale biurowe. Stały wzrost liczby inwestorów stawia Lublin w czołówce najszybciej rozwijających się destynacji inwestycyjnych i biznesowych w Polsce. W najbliższych latach włodarze miasta planują w dalszym ciągu stawiać na ludność akademicką, która zajmie stanowiska w dużych firmach wynajmujących przestrzenie biurowe w mieście.

Najnowsze oferty z Lublin – powierzchnie biurowe

Powierzchnia biurowa do wynajęcia w Lublinie

Lublin_biuro

Powierzchnia biurowa do wynajęcia w Lublinie

Pięcio-kondygnacyjny obiekt biurowy w pobliżu ścisłego centrum Lublina do wynajęcia od zaraz.  Całkowita powierzchnia biurowa do wynajęcia wynosi 2 724 mkw. Istnieje możliwość elastycznego podziału powierzchni najmu.

(więcej…)

Powierzchnie biurowe do wynajęcia w Lublinie Witosa 16

al -Witosa-Lublin (2)

Powierzchnie biurowe do wynajęcia w Lublinie Witosa 16

Biuro w Lublinie do wynajęcia. Całkowita powierzchnia budynku: 2.830 mkw; Powierzchnia typowego piętra (2 x 360 mkw): 720 mkw. (więcej…)
    Strona 1 na 1

    1
Wszyscy Ci z Państwa, któych interesują Powierzchnie Biurowe w regionie Lubelskie znajdą tutaj obszerne, wyczerpujące oferty z tego regionu jak i z samego miasta wojewódzkiego. Po wpisaniu interesującej Państwa frazy otwiera się strona, na której znajdą Państwo magazyny i powierzchnie magazynowe w znakomicie skomunikowanej lokalizacji oraz o strategicznym położeniu, często położone w samym centrum miasta. Są tutaj ogłoszenia oferujące nowoczesne parki logistyczne z doskonałym dostępem do transportu miejskiego, autostrady czy siły roboczej, przystosowane do celów produkcyjnych czy też niewielkie parki magazynowo – biurowe o dogodnym umiejscowieniu. Otwierając tę stronę mogą Państwo przejrzeć oferty typowych miejsc magazynowych regionu Lubelskie, jak i centrów dystrybucyjnych czy też miejsc pod działalność gospodarczą oraz miejsc z elastyczną możliwością kształtowania powierzchni magazynowej czy biurowej w tej okolicy. Wszystkie ogłoszenia na stronie mają dogodny dla Państwa opis lokalizacji, zalet obiektu, powierzchni do wynajęcia i powiązanych wpisów oraz bezpośredni kontakt z numerami telefonów. Tutaj znajdziecie Państwo odpowiadającą Państwa oczekiwaniom Powierzchnie Biurowe Lubelskie.