+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header

Biura do wynajęcia Białystok - najnowsze oferty

Białystok

Białystok to największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Rozwój rynku powierzchni biurowych do wynajęcia w tym ośrodku opiera się na rozbudowie dróg ekspresowych o znaczeniu krajowym oraz istniejących międzynarodowych sieciach komunikacyjnych. Miasto jest jednym z liderów jeśli chodzi o projekty współfinansowane ze środków unijnych zwiększające dostępność terenów inwestycyjnych. W konsekwencji tego z roku na rok powstają także nowe projekty biurowe, które mają za zadanie rozwinąć białostocki rynek biurowy. W ostatnich latach w Białymstoku pojawiają nowe oferty powierzchni biurowych na wynajem, również nowoczesnych biur spełniających wymogi najbardziej wymagających najemców.

Najnowsze oferty z Białystok – powierzchnie biurowe

Atrakcyjne powierzchnie biurowe do wynajęcia w Suwałkach

Atrakcyjne powierzchnie biurowe do wynajęcia w Suwałkach

Atrakcyjne powierzchnie biurowe do wynajęcia w Suwałkach

Atrakcyjne powierzchnie biurowe do wynajęcia w nowoczesnej nieruchomości biurowej zlokalizowanej w Suwałkach, przy ulicy Jana Pawła II - łączącej największe osiedle mieszkaniowe z centrum miasta.

(więcej…)
    Strona 1 na 1

    1
Wszyscy Ci z Państwa, któych interesują Powierzchnie Biurowe w regionie znajdą tutaj obszerne, wyczerpujące oferty z tego regionu jak i z samego miasta wojewódzkiego. Po wpisaniu interesującej Państwa frazy otwiera się strona, na której znajdą Państwo magazyny i powierzchnie magazynowe w znakomicie skomunikowanej lokalizacji oraz o strategicznym położeniu, często położone w samym centrum miasta. Są tutaj ogłoszenia oferujące nowoczesne parki logistyczne z doskonałym dostępem do transportu miejskiego, autostrady czy siły roboczej, przystosowane do celów produkcyjnych czy też niewielkie parki magazynowo – biurowe o dogodnym umiejscowieniu. Otwierając tę stronę mogą Państwo przejrzeć oferty typowych miejsc magazynowych regionu , jak i centrów dystrybucyjnych czy też miejsc pod działalność gospodarczą oraz miejsc z elastyczną możliwością kształtowania powierzchni magazynowej czy biurowej w tej okolicy. Wszystkie ogłoszenia na stronie mają dogodny dla Państwa opis lokalizacji, zalet obiektu, powierzchni do wynajęcia i powiązanych wpisów oraz bezpośredni kontakt z numerami telefonów. Tutaj znajdziecie Państwo odpowiadającą Państwa oczekiwaniom Powierzchnie Biurowe .