P4
Kompleks P4 składa się z czterech budynków: dwóch wyższych 7-kondygnacyjnych prostopadłościanów, tworzących pierzeję ulicy oraz dwóch niższych 4-kondygnacyjnych budynków schodzących kaskadowo. Biurowce skonstruowane z powtarzalnych betonowych ram i tarcz, nawiązujących do historii przemysłowej dzielnicy. Otoczenie bujnej zieleni oraz doskonałe doświetlenie biur, tworzy komfortowe warunku pracy dla najemców. Budynki wyróżniają się rozległymi przestrzeniami wspólnymi, przestronnymi wnętrzami, oraz miejscami do rekreacji. Biura zaaranżowane są wg. koncepcji „office sweet office” z przyjaznymi przestrzeniami typu open space, z charakterystycznymi surowymi wnętrzami ocieplonymi naturalnymi materiałami. Istotnym atutem kompleksu jest 600 miejsc parkingowych oraz 160 miejsc postojowych dla rowerów. Rowerzystom zapewniono również szatnie i natryski. Dodatkowo na terenie kompleksu znajdują się liczne udogodnienia, w tym m.in.: przedszkole, żłobek oraz kantyna.
Lokalizacja
Dane techniczne
- Ilość budynków1
- Klasa budynkuA
- Liczba kondygnacji podziemnych2
- Liczba pięter naziemnych7
- Powierzchnia typowego piętra (mkw.)639 - 1 204
- Wysokość (m)
- RecepcjaTAK
- BMSTAK
- Czujniki ciepłaTAK
- Czujniki dymuTAK
- KlimatyzacjaTAK
- Okna otwieraneTAK
- Podnoszona podłogaTAK
- Kontrolowany dostępTAK
- Usługa ochronyTAK
- MonitoringTAK
- Dwa niezależne źródła zasilaniaTAK
- CertyfikatyTAK
- ID ofertybb5483
Odległości
Dane rynkowe
W 3 kwartale 2023 roku w Warszawie do użytku został oddany jeden nowy projekt biurowy. Był to S-Bridge Office Park A2, który zasilił wschodnią strefę biurową Warszawy.
Na koniec 3 kwartału w budowie na rynku warszawskim pozostawało ponad 240 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Największą aktywność deweloperów obserwuje się w biurowej podstrefie Centrum-Zachód, która położona jest w okolicy Ronda Daszyńskiego. Tam buduje się niemal 70% nowo powstałej powierzchni biurowej w Warszawie.
W 3 kwartale 2023 roku wskaźnik pustostanów na warszawskim rynku biurowym obniżył się o 0,8 p.p. względem poprzedniego kwartału, do wartości 10,6%. Najmniejsza dostępność powierzchni biurowej występuje w strefie centralnej. Tu wskaźnik pustostanów wyniósł 9,1%, podczas gdy w strefach pozacentralnych kształtował się na poziomie 11,8%. Najwyższy wskaźnik wolnej powierzchni odnotowano na Służewcu, najniższy w podstrefie Centrum-Północ.
