+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header

Rozbudowa Panattoni Łódź East – 11 300 m² nowoczesnej powierzchni magazynowej

Panattoni Europe, lider rynku powierzchni przemysłowych w Polsce, rozbudowuje Panattoni Park Łódź East o kolejne 11 300 m². Najemcą zaplanowanej powierzchni jest dotychczasowy klient parku – firma TERG-Mediaexpert specjalizująca się w dystrybucji produktów RTV, AGD oraz multimediów.

Panattoni Europe poinformował o planowanej rozbudowie Panattoni Park Łódź East, jednego z czterech nowoczesnych kompleksów dystrybucyjnych dewelopera, zlokalizowanych w centralnej Polsce. W ramach nowej inwestycji powstanie dodatkowe 11 300 m². Jest to ekspansja powierzchni klienta parku, firmy TERG-Mediaexpert. Dotychczas, najemca zajmował 12 000 m², a wraz z nowo wybudowaną częścią, jego centrum magazynowe zajmie łącznie 23 300 m² Inwestycja prowadzona jest w ramach kolejnego etapu  realizacji czwartego budynku, a jej zakończenie planowane jest na maj 2014.

Panattoni Park Łódź East zajmuje szczególne miejsce w portfolio parków logistycznych dewelopera. Jest nowoczesnym kompleksem dystrybucyjnym, oferującym szeroki wachlarz rozwiązań w ramach magazynowania, logistyki i dystrybucji. Składa się obecnie z czterech budynków o łącznej powierzchni 140 300 m², zaś docelowo będzie dysponować powierzchnią prawie 160 tys. m². Park położony jest przy ulicy Zakładowej w dzielnicy Widzew-Olechów, znajdując się w bezpośrednim sąsiedztwie węzła „Łódź Wschód” autostrady A1 (Gdańsk-Cieszyn), we wschodniej części miasta, zaledwie 10 km od jego centrum. Dobra lokalizacja umożliwia pracownikom parku korzystanie ze środków publicznego transportu, a klientom gwarantuje łatwy dostęp do wykwalifikowanych pracowników.

Źródło: Panattoni Europe

Powiązane wpisy

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial