Panattoni Europe komercjalizuje Good Point Puławska – 12 600 mkw. dla Cursor S.A.

Panattoni Europe, lider rynku powierzchni przemysłowej i magazynowej w Polsce, podpisał kontrakt z firmą Cursor S.A. na wynajmem łącznie 12 600 m² w Good Point Puławska.


10 czerwca 2013
Monika Rykowska
AXI IMMO
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Centrum dystrybucyjne należy do portfolio inwestycyjnego AEW Europe, która zarządza funduszem, a deweloper jest odpowiedzialny za jego komercjalizację.

Panattoni Europe we współpracy z AEW Europe, wiodącą w Europie firmą zarządzającą inwestycjami i aktywami nieruchomości poinformował o kontrakcie na 12 600 mkw. powierzchni magazynowej, zawartym z firmą Cursor S.A. na rzecz Good Point Puławska. Najemca specjalizuje się w projektowaniu i realizacji złożonych procesów sprzedażowych, promocyjnych oraz w logistyce materiałów marketingowych. Obowiązująca umowa dotyczy przedłużenia dotychczas zajmowanych 7 100 mkw. powierzchni oraz zwiększenia jej o kolejne 5 500 m² i została podpisana na trzy lata.

Centrum logistyczne Good Point Puławska należy do PBWII Fund, natomiast Panattoni Europe jest odpowiedzialny za komercjalizację wolnej powierzchni i obsługę istniejących umów najmu.

Park logistyczny w pobliżu Warszawy Good Point Puławska to nowoczesne centrum logistyczne, które składa się z jednego obiektu – 43 500 mkw. powierzchni biurowej i magazynowej, dostosowanej do potrzeb wysokiego składowania — wysokość w świetle hal wynosi 10 m, a nośność posadzki 6 t/mkw. Atutem parku jest jego położenie w sąsiedztwie Warszawy. Obiekt znajduje się przy drodze krajowej nr 79 w Łubnej, 15 km od Południowej Obwodnicy Warszawy (S2) i zaledwie 25 km od centrum miasta. Lokalizacja Good Point Puławska, a także elastyczne warunki najmu, zostały docenione przez kilku prestiżowych najemców.

Źródło: Panattoni Europe

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com