+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header

AXI IMMO nowym członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych!

AXI IMMOekspert w dziedzinie nieruchomości komercyjnych przystąpił do Polskiej Rady Centrów Handlowych. Członkostwo AXI IMMO w Stowarzyszeniu zapewni lepszą współpracę i dialog z innymi członkami PRCH, wymianę doświadczeń i informacji rynkowych, stały dostęp do raportów branżowych oraz uczestnictwo w inicjatywach związanych z branżą nieruchomości handlowych.

Stowarzyszenie PRCH reprezentuje interesy szeroko pojętej branży nieruchomości handlowych  w Polsce.  Do głównych zadań PRCH należy promowanie pozytywnego wizerunku centrów handlowych oraz propagowanie dobrych praktyk w branży nieruchomości handlowych.

Przystąpienie przez AXI IMMO do Stowarzyszenia Polskiej Rady Centrów Handlowych jest naturalną konsekwencją rozszerzenia zakresu działalności firmy o obszar „retail” – sektora nieruchomości komercyjnych, który wszedł w ciągu ostatnich miesięcy na ścieżkę znacznego ożywienia. Branża nieruchomości handlowych wykazuje perspektywą dynamicznego rozkwitu, dlatego AXI IMMO  w swojej strategii zamierza rozbudowywać swoje kompetencje w tym obszarze rynku nieruchomości komercyjnych.

Powiązane wpisy