AXI IMMO nowym członkiem PRCH – Polskiej Rady Centrów Handlowych

AXI IMMO - ekspert w dziedzinie nieruchomości komercyjnych przystąpił do Polskiej Rady Centrów Handlowych. Członkostwo AXI IMMO w Stowarzyszeniu zapewni lepszą współpracę i dialog z innymi członkami PRCH, wymianę doświadczeń i informacji rynkowych, stały dostęp do raportów branżowych oraz uczestnictwo w inicjatywach związanych z branżą nieruchomości handlowych.


15 maja 2011
Monika Rykowska
AXI IMMO
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Stowarzyszenie PRCH reprezentuje interesy szeroko pojętej branży nieruchomości handlowych w Polsce. Do głównych zadań PRCH należy promowanie pozytywnego wizerunku centrów handlowych oraz propagowanie dobrych praktyk w branży nieruchomości handlowych.

Przystąpienie przez AXI IMMO do Stowarzyszenia Polskiej Rady Centrów Handlowych jest naturalną konsekwencją rozszerzenia zakresu działalności firmy o obszar „retail” – sektora nieruchomości komercyjnych, który wszedł w ciągu ostatnich miesięcy na ścieżkę znacznego ożywienia. Branża nieruchomości handlowych wykazuje perspektywą dynamicznego rozkwitu, dlatego AXI IMMO w swojej strategii zamierza rozbudowywać swoje kompetencje w tym obszarze rynku nieruchomości komercyjnych.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com