Wyceny Nieruchomości i Doradztwo

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Usługi działu Wycen Nieruchomości i Doradztwa AXI IMMO

Dział Wycen Nieruchomości i Doradztwa AXI IMMO zajmuje się wyceną nieruchomości dla zabezpieczenia kredytu, sprawozdawczości finansowej, sporów sądowych i innych. Realizujemy zlecenia dla projektów komercyjnych i mieszkaniowych, pojedynczych obiektów i całych portfolio.

  • Zespół tworzy grono wyspecjalizowanych, licencjonowanych rzeczoznawców majątkowych i konsultantów. Specjaliści AXI IMMO posiadają certyfikaty RICS, gwarantujące najwyższą jakość, profesjonalizm i bezstronność.
  • Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie specjalistycznych wycen dla poszczególnych sektorów nieruchomości komercyjnych (m.in. przemysłowego, hotelarskiego, PRS) oraz mieszkaniowego.
  • Prowadzimy wyceny dla wszystkich rodzajów nieruchomości komercyjnych, w tym: wartość rynkową, koszty odtworzenia (DRC), wartość kredytowo-hipoteczną i wartość godziwą, a także analizy wykonalności i HBU wszystkich sektorów nieruchomości.

Jesteśmy wyłączonym w Polsce partnerem Gerald Eve – znaną i rozpoznawalną w Europie firmą zajmującą się wyceną aktywów i doradztwem, która może się pochwalić ponad 150 zarejestrowanymi rzeczoznawcami RICS.

Współpraca AXI IMMO i Gerald Eve gwarantuje najlepsze praktyki i unikalne rozumienie każdego sektora nieruchomości, w którym się specjalizujemy.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.

Kontakt

Grzegorz Chmielak
Head of Capital Markets & Valuation
+48 603 610 279
grzegorz.chmielak@axiimmo.com