Biuro prasowe

Noty i informacje prasowe AXI IMMO.
Czerwiec
13500 mkw. dla logistyka Seifert Polska na Górnym Śląsku
Biuro prasowe
19 czerwca 2018

Seifert Polska właśnie przedłużyła swój logistyczny kontrakt w Logicor Mysłowice oraz podpisała nową umowę w Alliance Silesia Logistics Center w Czeladzi. Agencja AXI IMMO doradzała w obu tych transakcjach.

Small Business Units – magazyny miejskie SBU
Baza wiedzy
5 czerwca 2018

„Small Business Units” czyli magazyny miejskie, oferujące mniejsze moduły magazynowe z większym komponentem biurowym są dobrą alternatywą dla wielkopowierzchniowych magazynów.

Maj
Najlepsze lokalizacje biurowe dla biznesu. Gdzie warto być w Warszawie?
Baza wiedzy
28 maja 2018

Warszawa jest największym rynkiem biurowym w kraju, 60% zasobów nowoczesnej powierzchni biurowej znajduje się w stolicy. Gdzie bije biurowe serce stolicy? Sprawdźmy najlepsze lokalizacje biurowe dla biznesu w Warszawie.

biuro w Łodzi agencji AXI IMMO - oddział regionalny
Biuro prasowe
24 maja 2018

AXI IMMO największa, polska firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych otworzyła nowe biuro w Łodzi w zrewitalizowanym kompleksie biurowo-konferencyjnym Fabryce Grohmana.

W jakim biurze chcą pracować millenialsi?
Baza wiedzy
22 maja 2018

Są kreatywni, oczekują ciągłych wyzwań i dobrze czują się w elastycznym środowisku pracy – to millenialsi, którzy według prognoz ManpowerGroup do 2020 r. będą stanowili trzecią, najliczniejszą grupę zawodową na świecie.

TOOLPORT - producent namiotów i pawilonów otwiera centrum dystrybucyjne w Polsce Centralnej
Biuro prasowe
21 maja 2018

AXI IMMO reprezentaowała firmę TOOLPORT, która podpisała umowę najmu na wynajem blisko 5,000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Logistic City w Piotrkowie Trybunalskim.

Raport Rynek magazynowy w 1 kw. 2018 r. opracowany przez ekspertów AXI IMMO
Raporty i publikacje
15 maja 2018

AXI IMMO publikuje raport: Rynek magazynowy w 1 kw. 2018 r. Kolejny rekord w sektorze magazynowym na horyzoncie – blisko 2 mln mkw. w budowie, popyt powyżej 1 mln mkw. tylko w 1 kw. 2018 r.

SK Poland otwiera nową halę magazynowo - produkcyjną w Wilkowicach koło Bielsko-Białej
Biuro prasowe
9 maja 2018

ASK Poland, firma będąca częścią grupy JVC Kenwood, wprowadza się do nowego obiektu w Wilkowicach.

Kwiecień
Sportowy klient, Arskom Group, wprowadza się do biurowca The Tides
Biuro prasowe
23 kwietnia 2018

Arskom Group największa w Polsce agencja marketingu sportowego otworzyła nowe biuro w inwestycji The Tides w Warszawie. Firma wynajęła 616 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Kompleksowo w procesie negocjacji umowy najmu i aranżacji oraz wyposażeniu biura wspierali klienta konsultanci AXI IMMO.

Customers about us: VIVE Group about the rented area with AXI IMMO
Newsy z rynku
19 kwietnia 2018

Klienci o nas: VIVE Group o wynajętej powierzchni z AXI IMMO w Panattoni Park Kielce

Coworki szturmem podbijają Polskę
Baza wiedzy
6 kwietnia 2018

Coworki uznawane są za jeden z największych trendów ostatnich lat na rynku nieruchomości biurowych. Co stoi za ich coraz większą popularnością?

Jakie nowe drogi wpłyną na rozwój nowych lokalizacji magazynowo-produkcyjnych w Polsce?
Baza wiedzy
3 kwietnia 2018

Jak przedstawia się plan oddania kolejnych odcinków dróg ekspresowych i autostrad na lata 2018 -2019, które wpływają na rozwój nowych lokalizacji magazynwo-produkcyjnych w Polsce?

Marzec
Wielkanoc 2018 życzenia od AXI IMMO
Biuro prasowe
30 marca 2018

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy
składamy wszystkim naszym Klientom i Partnerom Biznesowym najlepsze życzenia.
Niech ten wyjątkowy okres będzie czasem wypoczynku i radości.
Zespół AXI IMMO Group

Top 5 inwestycji magazynowych w budowie w Polsce ranking AXI IMMO
Baza wiedzy
21 marca 2018

Duże inwestycje dedykowane dla konkretnego klienta to popularny format na magazynowej mapie Polski. Wielkie sieci handlowe, najemcy z branż e-commerce, motoryzacyjnej i FMCG decydują się na inwestycje BTS albo w lokalizacjach centralnych z dostępem do infrastruktury drogowej lub w miastach, gdzie dostępność pracowników jest relatywnie wysoka.

Polska jako jedna wielka strefa ekonomiczna – plusy i minusy
Baza wiedzy
19 marca 2018

Zapowiadane od kilku miesięcy wielkie zmiany dla inwestorów bezpośrednich najprawdopodobniej dojdą do skutku. Jedna wielka strefa ekonomiczna, która obejmie całą Polskę, zamiast dotychczasowych 14 SSE, to założenia ustawy, której projekt przyjął Rząd.

Nowa organizacja przestrzeni – biuro dla branży prawnej
Baza wiedzy
12 marca 2018

Branża prawna jest bardzo specyficzną i wymagającą dziedziną. Od prawników wymaga się profesjonalizmu, wiedzy i doświadczenia, a biuro prawne powinno być wizytówką firmy – prestiżowe i eleganckie.

Polsoja przenosi biuro do Diamond Business Park Ursus
Biuro prasowe
6 marca 2018

Polsoja, producent i dystrybutor wysokiej jakości produktów spożywczych dla wegetarian i wegan wynajął 550 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie biurowo-magazynowym Diamond Business Park Ursus należącym do White Star Real Estate. W transakcji najemcę reprezentowali konsultanci AXI IMMO, którzy wspierali firmę Polsoja w procesie wyboru powierzchni, negocjacjach umowy najmu i aranżacji biura.

16 000 mkw. dla Schoenberger w Świecku w Hillwood Świecko
Biuro prasowe
1 marca 2018

Ponad 16 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej powstanie w Hillwood Świecko dla firmy Schoenberger. Najemcy doradzał dział BTS AXI IMMO.

Luty
DIAG-MED w IDEAL IDEA PARK IV
Biuro prasowe
27 lutego 2018

DIAG-MED wynajęła ostatnią dostępną powierzchnię ponad 1000 m kw. w kompleksie IDEAL IDEA PARK IV w Warszawie. Najemcę reprezentowała firma AXI IMMO

Greencarrier otwiera nowy oddział w Distribution Park Sosnowiec
Biuro prasowe
20 lutego 2018

Firma Greencarrier Freight Services Poland skandynawski spedytor i logistyk podpisał umowę na wynajem powierzchni magazynowo-biurowej w Distribution Park Sosnowiec – parku magazynowym – należącym do Hines Global REIT.